Ceník focení novorozenců

Pro novorozenecké (newborn) focení je ideální období do 14 dnů věku miminka, kdy ještě hodně spí. V tomto věku se dá většinou snadno uspávat a polohovat pro focení. Pokud máte miminko o něco starší, může vás překvapit, že vás řada newborn fotografů odmítne. Původně spavý drobeček se totiž v průběhu dvou týdnů věku začíná rozkoukávat a šít sebou, už nechce spát, a novorozenecké focení s ním je náročnější. Ke mně můžete přijít i se starším novorozencem, s tím, že se v tomto případě nesnažím miminko uspat, ale fotím ho tak jak je, a doba focení je o to kratší (odpadají pauzy na uspání atd.).

Cenu focení novorozenců shrnuje následující tabulka. Cenový balíček zahrnuje 10 upravených snímků v elektronické podobě a z nich dále 10 tištěných fotografií (8 fotografií 10×15 cm a 2 fotografie 13×18 cm). Nad rámec tohoto balíčku si můžete vybrat libovolné množství dalších snímků k úpravám. Tyto snímky navíc obdržíte taktéž jako tištěné fotografie 10×15 cm.

BalíčekVěk novorozenceOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standarddo 14 dnů2–3 hodiny10 v elektronické podobě + z nich 10 tištěných fotografií2200 Kč, každý další snímek v elektronické podobě (a zároveň jako tištěná fotografie) nad rámec balíčku 100 Kč
14 dnů – 3 měsícedo 2 hodin

Cena zahrnuje focení novorozence, a v případě zájmu i společné focení novorozence s rodiči, sourozenci apod. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Využít můžete také nabídky dárkových poukazů na focení, dále nabízím výrobu fotoknih, nástěnných fotoobrazů různých velikostí apod.